€85 za noc
€85 za noc
La Volpe e l'Uva, Perugia, Italy

La Volpe e l'Uva

Perugia, Italy - Strada Comunale San Marino 25

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Rekreační pronájem

Strávit svou dovolenou v krásné zemi, hospodářství v Umbrii, jen několik kilometrů od Perugia, v blízkosti Toskánsko, v srdci Itálie.
Budete pobyt v jednom z našich rekreačních bytů a užít si pohodovou dovolenou, přičemž je dost blízko k návštěvě města Perugia, Assisi a jeho okolí

. Statku se nachází v krásném srdci údolí Umbria, Itálie, sourronded o 10 hektarů olivových hájů, vinic a ovocných stromů. Pět nezávislých byty byly obnoveny kolem starého kamenného domu, které jdou zpátky do 17. století

. On farmě je jen 4km od historického centra města Perugia a nabízí sugestivní pohled na Umbrian kopců. Blízkosti Perugia, dělá svátky farmě pozice ideální pro návštěvu jiných uměleckých měst v Umbrii, jako Assisi, Gubbio, Todi, Orvieto a jezero Trasimeno.

  • La Volpe e l'Uva, Perugia, Italy, Italy nocleh se snídaní a hotely
  • La Volpe e l'Uva, Perugia, Italy, Horní postel & Snídaně a turistické destinace v Perugia
Prostor
  • Typ majetku: Rekreační pronájem
  • Rekreační pronájem pokoje / jednotky: 4
  • Rok postavený: 2000
  • Renovovaný: 2009
  • Veřejná klasifikace: 3
Rekreační pronájem ubytování

Nejnižší dostupná cena: €85

Byt
  • Přihlaste se po: 4:00pm
  • Podívejte se předtím: 10:00am

Rekreační pronájem vybavení

* Zahrady
* Hřiště pro děti
* Open Grilování
* Prodej produktů (olivový olej, víno, džemy) statku Itálie
* Prohlídky s průvodcem (na požádání)
* Kurzy vaření (na vyžádání)
* Zvířata
* Kreditní karty
* Připojení k internetu wifi

Parkoviště Kurzy vaření (na vyžádání), m internetu wifi Gardensm plocha Hrát pro děti prohlídky s průvodcem (na požádání) Povlečení Open Grilování parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) Prodej produktů (olivový olej Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma) džemy) agriturismo Italia víno

Vybavení pokojů

Statek se skládá z pěti nezávislých apartmánů nedávno obnovil: Paulownia, Rocco, Oca, Fico, na koni (40mq, bilo-byt, 2 +2 spí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, TV a rozkládací pohovkou, dvoulůžková ložnice a koupelna s vanou. )

Bidet Kuchyňky Soukromá koupelna Lednice Televizní WIFI


Sousedství

Země farma "la volpe e l'uva" je zemědělské farmě v srdci regionu Umbrie.
V roce 2000, hospodářství se stal majetkem naší rodiny a my jsme začali proces obnovy budovy a agrární dědictví se zvláštní péčí, aby víno a olivový olej oblasti.
Na statku je na sever od Perugia, jen ven z dávných medioeval zdi. V tomto směru nejsou okraji, takže můžete jít přímo z historického centra Perugia do země straně.
Je v kopcovité poloze, velmi blízko k hlavním Umbrian lokalitách (28 km Gubbio, Assisi a Spello 15 km, Jezero Trasimeno 20 km, Todi a Orvieto, 45 km)

Body zájmu
  • Assisi ( 15km)

Politiky
Podrobnosti o ceně

€85 za noc

Heating on consumption

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

If cancellation occurs within 30days before the check-in date, no further penalty is asked. In case of cancellations from 14 to 1 days before check-in date, cancellation penalty is 50% of the balance. In case of no-show, cancellation penalty is 100% of the total.

Umístění - Rekreační pronájem

Strada Comunale San Marino 25
Perugia
Provincia di Perugia
Umbria (Regione Umbria)
Italy  06125

Zeměpisná šířka: 43.13683, Zeměpisná délka: 12.391

Jak se tam dostat

Z Říma: dálnice A1, Orte brána, postupujte Perugia, Perugia překonat bránu a postupujte Cesena, jít ven na bránu Felcino most, průmyslová zóna a postupujte Perugia centrum, na lokalitě Ponte Rio vpravo po silnici "město silnice San Marino "a po 3 km se nachází nápis" liška a hrozny "

Z Florencie: dálnici A1, Bettolle brána, postupujte Perugia, Perugia překonat bránu a postupujte Cesena, jít ven na bránu Felcino most, průmyslová zóna a postupujte Perugia centrum, na lokalitě Ponte Rio vpravo po silnici "město silnice San Marino "a po 3 km se nachází nápis" liška a hrozny. "

Od Cesena: jít ven na bránu Felcino most, průmyslová zóna a postupujte Perugia centrum, na lokalitě Ponte Rio vpravo po silnici "město silnice San Marino" a po 3 km se nachází nápis "liška a hrozny."

Nejbližší letiště: Řím, Florencie, Pisa