€85 co noc
€85 co noc
La Volpe e l'Uva, Perugia, Italy

La Volpe e l'Uva

Perugia, Italy - Strada Comunale San Marino 25

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Wynajem na wakacje

Spędzić wakacje w pięknej farmie kraju, w Umbrii, tylko kilka kilometrów od Perugii, w pobliżu Toskanii, w samym sercu Włoch.
Będziesz pobyt w jednym z naszych apartamentów wakacyjnych i cieszyć relaksujący wypoczynek a jednocześnie wystarczająco blisko, aby odwiedzić miasta Perugia, Assisi i jego okolic.

dom jest w pięknym sercu doliny Umbria, Włochy, sourronded o powierzchni 10 hektarów gaje oliwne, winnice i drzewa owocowe. Pięć niezależnych apartamentów zostały przywrócone wokół dawnych dom, która sięga do 17 wieku.

On gospodarstwo jest tylko 4km od zabytkowego centrum Perugii i oferuje sugestywny widok na wzgórza Umbrii. Bliskość do Perugia, sprawia, że gospodarstwa wakacje idealne miejsce do zwiedzania innych artystycznych miast w Umbria, jak Asyż, Gubbio, Todi, Orvieto i jezioro Trasimeno.

  • La Volpe e l'Uva, Perugia, Italy, Italy nocleg i śniadanie oraz hotele
  • La Volpe e l'Uva, Perugia, Italy, Łóżko & Śniadanie w tygodniu w Perugia
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Wynajem na wakacje
  • Wynajem na wakacje pokoje / jednostki: 4
  • Rok budowy: 2000
  • Odnowiony: 2009
  • Klasyfikacja publiczna: 3
Wynajem na wakacje zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €85

Apartament
  • Zameldowanie po: 4:00pm
  • Sprawdź wcześniej: 10:00am

Wynajem na wakacje udogodnienia

* Ogrody
* Plac zabaw dla dzieci
* Otwórz Barbecue
* Sprzedaż produktów (oliwa z oliwek, wina, dżemy) dom we Włoszech
* Wycieczki z przewodnikiem (na życzenie)
* Kursy gotowania (na życzenie)
* Zwierzęta
* Karty kredytowe akceptowane
* Stałe łącze internetowe

Car park Kursy gotowania (na życzenie) Internet m wifi plac zabaw dla dzieci Gardensm Wycieczki z przewodnikiem (na życzenie) Linen included Open Barbecue Parking (bezpłatny) Zwierzęta domowe Basen (na zewnątrz) Sprzedaż produktów (oliwa z oliwek olej Tour / zwiedzanie pomocy agroturystyczne dżemy) Italia WIFI (za darmo) wina

Wyposażenie pokoju

Gospodarstwo składa się z pięciu niezależnych niedawno odnowione apartamenty: Paulownia, Rocco, Oca, Fico, jazda (40mq, apartament bilo, 2 +2 śpi, salon z aneksem kuchennym, TV i dwuosobową kanapą, podwójne sypialnie i łazienka z wanną. )

Bidet Kuchni Prywatna łazienka lodówka Telewizja WIFI


Sąsiedztwo

Gospodarstwo kraju "la e volpe l'uva" jest gospodarstwo rolne, w samym sercu regionu Umbria.
W 2000 r. gospodarstwa stały się własnością naszej rodziny i rozpoczęliśmy proces odbudowy budynku i agrarnej dziedzictwo ze szczególną starannością, aby wino i oliwę z obszaru oleju.
Gospodarstwo jest w północ od Perugii, niedaleko murów medioeval. W tym kierunku nie ma obrzeżach miasta, więc można przejść bezpośrednio od zabytkowego centrum Perugii do wsi.
To jest w pagórkowatej okolicy, bardzo blisko do głównych miejscowości Umbrii (Gubbio 28 km; Asyżu i Spello 15 km, Jezioro Trazymeńskie 20 km, Todi i Orvieto, 45km)

Punkty zainteresowania
  • Assisi ( 15km)

Zasady
Szczegóły ceny

€85 co noc

Heating on consumption

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

If cancellation occurs within 30days before the check-in date, no further penalty is asked. In case of cancellations from 14 to 1 days before check-in date, cancellation penalty is 50% of the balance. In case of no-show, cancellation penalty is 100% of the total.

Lokalizacja - Wynajem na wakacje

Strada Comunale San Marino 25
Perugia
Provincia di Perugia
Umbria (Regione Umbria)
Italy  06125

Szerokość: 43.13683, Długość geograficzna: 12.391

Jak się tam dostać

Z Rzymu: autostrady A1, brama Orte, wykonaj następujące Perugia, Perugia pokonać bramy i postępuj zgodnie z Cesena, wyjść na bramie Felcino Bridge, strefa przemysłowa, a następnie centrum Perugia, w miejscowości Ponte Rio w prawo w drogę "Road Town San Marino "i po 3 km znajduje znakiem" Lis i winogrona "

Z Florencji: autostrady A1, brama Bettolle, wykonaj następujące Perugia, Perugia pokonać bramy i postępuj zgodnie z Cesena, wyjść na bramie Felcino Bridge, strefa przemysłowa, a następnie centrum Perugia, w miejscowości Ponte Rio w prawo w drogę "Road Town San Marino "i po 3 km znajduje znakiem" Lis i winogrona ".

Od Cesena: wyjść na bramie Felcino Bridge, strefa przemysłowa, a następnie centrum Perugia, w miejscowości Ponte Rio w prawo w drogę "Road Town San Marino" i po 3 km znajduje znakiem "Lis i winogrona".

Najbliższe lotnisko: Rzym, Florencja, Piza